Řekněte umělým nehtům NE! Zde je odstrašující příběh, který vás přesvědčí, že manikúra je zlo.

manikúra

Dnešním zcela normálním trendem jsou umělé nehty- manikúra. Vůbec nikoho nepřekvapuje, že ženy si dávají dělat umělé nehty a nedopřejí tím svým žádný odpočinek. Neuvědomují si však, že taková péče může mít na jejich nehty fatální důsledky.

V dnešní době jsou však umělé nehty, jen kapkou v moři. Můžeme pokračovat liposukcí, vpichováním botoxu, plastickými operacemi či zvětšováním poprsí. Každá žena se ráda nechá vylepšit, vždyť jednoduchými zákroky je i barvení vlasů, obočí či zmiňovaná manikúra.

Zkrášlovací procedura nehtů se stala osudnou jedné mladé ženě Lowrianne Wilson. I když v dnešní době jsou umělé nehty zcela normální, této mladé ženě ovlivnily život a ne v dobrém smyslu.

manikúra

Pokud se vám líbí vaše příspěvky sledujte nás i na instagramu!

Lowrianne si dala udělat manikúru v anglickém salonu krásy a dostala vážnou infekci. Rozhodla se, že varuje i ostatní ženy, a proto na svůj facebook přidala fotografii nehtů s infekcí, kterou dostala po osudné manikúře. (Bohužel už je její příběh z facebooku odstraněný)

Lowrianne se vyjádřila, že musela absolvovat chirurgický zákrok, při kterém jí dali dolů celý nehet. Lékaři ji varovali, že možná bude muset podstoupit další zákroky a dokonce její palec může ztratit pohyblivost. Lowrianne, proto prosí ostatní ženy, aby byly velmi opatrné, když si půjdou dát dělat nehty.

Lékaři se dokonce obávali, že pokud by se infekce rozšířila až na kost, mohla by Lowrianne o palec přijít. Užívá velmi silné antibiotika a trpí hroznými bolestmi. Milé dámy, při výběru nehtová studia raději vrazte na jistotu. Nehleďte na cenu, ale na kvalitu personálu a jistotu, že nástroje, které používají jsou pořádně dezinfikovány a nehrozí vám žádná infekce.

Chcete se rychle a snadno zbavit bolestivého kašle? Podívejte se na tyto rady a můžete mu dát navždy sbohem!

Nejlepším způsobem jak si své nehty udržet zdravé a ochránit je před infekcí je nenavštěvovat žádný salon. Raději využijte svou kreativitu a vyčarujte si krásné nehty i sama a bezpečně doma! Stačí jen používat výživu a správné vitamíny pro zdravý vzhled nehtů. A snadno uděláte krásné a dlouhé nehty v pohodlí domova. Změnily jste názor na umělé nehty?