Skutečné srdceryvné příběhy pasažérů Titaniku které vás dojmou!

příběhy pasažérů Titaniku

Stavitelé legendární lodě Titanic tvrdili, že je nepotopitelný, ale i tak nikdy do New Yorku nedorazil. Dne 14. dubna 1912 se potopil v Severním Atlantiku i s většinou pasažérů. Tragická událost okamžitě vyvolala celosvětový zájem a příběhy mnohých pasažérů by stály i za napsání knihy. Představujeme vám příběhy pasažérů Titaniku.

Alex MacKenzie

Alex MacKenzie

24letý Alex nikdy na Titanik nenastoupil. Měl sbalené všechny věci, koupené lístky, dokonce už stál v řadě na nástup do lodi. Hlas v jeho hlavě ho varoval. Cítil, že ho na lodi, čeká něco zlého. Na loď nakonec v poslední chvíli nenastoupil. Vrátil se domů do Glasgow a vysvětlil rodičům, že měl zlou předtuchu.

Edith Rusell – příběhy pasažérů Titaniku

Edith Rusell

Edit se vracela z Francie do New Yorku. Když Titanik narazil do ledovce, Edit žádala posádku lodi, aby jí donesla její hrací skříňku. Zabalila jí do deky a čekala na nástup do člunu. Odmítla nastoupit dříve, než budou všechny ženy a děti na palubě. Jeden z pasažérů viděl hrací skřínku v její náruči a myslel si, že je to dítě. Vzal jí a dal jí do člunu. Edit skočila do člunu za ní a tak si zachránila život.