Sedm cvičení japonského léčitele, které dělají s ženským tělem skutečné zázraky. Po pár dnech budete vypadat fit jak nikdy!

hubnutí

Právě těchto sedm cvičení Vám pomohou hned. Nedávno jsem narazila na publikaci, která mě zaujala na první pohled. Její autor,japonský léčitel, ji nazval „Systém zdraví Katsudza Nishi“. Zajímavost této publikace podtrhuje fakt, že jde o vlastní zkušenost jejího autora a to je podstatné pro její obsah. Po pár dnech budete vypadat fit jak nikdy! Přesvědčte se sami!

Sám autor popisuje, respektive říká nám, že mu kolem 20 roku života bylo diagnostikováno onemocnění, které je smrtelné a tudíž mu předpověděli blízkou smrt. Podařilo se mu zvítězit nad touto prognózou. Uzdravil se a prožil krásný život. Vyvinul tento systém, vyléčil se a následující život věnoval zdokonalování jeho jednotlivých částí.

Vytříbil je na základě antické řecké a starodávné egyptské medicíny. Jde také o tibetské nebo i o čínské metody a praktiky, které jsou v kombinaci s jógou. Nishi je zdravotní systém, který zachází však mnohem dál. Tedy nejde jen o samotný soubor pravidel a stravování. Jde o komplexní filozofii života.

Pokud se vám líbí naše příspěvky sledujte nás i na instagramu!

Na začátek je třeba zkoušet tuto filozofii v podobě cvičení, které jsou vyvinuty pro obnovu zdraví. Některé dostupné stránky uvádějí, že pro ženy, které se snaží dosáhnout dokonalosti, bude toto cvičení nenahraditelné.

Zvládnete to! FIT život bude váš!

Samotné cvičení budou pro vás nenahraditelné, protože jsou v konečném důsledku velmi jednoduché, naplňují váš organismus štěstím, energií, ale také odbourávají do určité míry nadbytečný tuk a tedy zmírňují nadváhu. Tvarují a formují postavu a tak posilují klouby a zabraňují usazování soli a minerálů, které jsou nadbytečné. Začnete být brzy a rychle fit!

Vyformuje vám to krásnou postavu a kromě toho posiluje klouby a zabraňuje usazování soli. Toto cvičení vám zabere nanejvýš 15 minut denně a své tělo po několika dnech skoro nepoznáme. Zaměřuje se to hlavně na cvičení pro ženy. Začínáme tím, že si vybíráme vhodný čas na cvičení. Je to moment když nepotřebujeme nikam utíkat, nic plnit. Důležité je, abychom necvičili pozdě večer- kvůli tomu, že podle této filozofie si můžete rozházet celý biologický rytmus.

Nejlépe uděláte Pokud budete cvičit ráno. Je to důležité proto, že budete celý den nabitý energií a vitalitou. Cvičení by mělo přinést potěšení a pak výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Ráno tím také probudíme náš metabolický systém a to nám pomůže k rychlejšímu spalování tuků.

Chcete se zbavit nažloutlých zubů? Podívejte se na tyto rady!

Důležité je také se pohodlně obléci, protože pohodlné oblečení nikdy nepřekáží při cvičení. Na začátek cvičení je dobré se napít studené vody, mít motivaci k posilování a usmát se. Po tomto před rituálu víme přistoupit samostatnému cvičení fit.