Jak dosáhnout netradiční krásy? Zkuste tyto triky a tipy a nebude litovat!

krásy

Získání krásy je mnohdy nadlidský úkol, make-up nám může pomoct, ale pouze jen na chvíli a pleti moc nepomáhá a tak skvělému vzhledu pomůžeme zevnitř! Někdy se krása nachází na těch nejméně pravděpodobných místech: v chaotickém účesu na hlavě, kouřovém nátěru očního make-upu nebo návalu tváří po tvrdém tréninku.

Podívejte se na můj seznam sedmi nejpravděpodobnějších potravin, díky kterým je vaše pleť, nehty a vlasy jsou a budou docela krásné. Snažím se je jíst tak pravidelně, jak je to jen možné.

Mořská řasa

Mořské řasy, jako dulse, nori nebo kelp, jsou neuvěřitelně koncentrovaným zdrojem výživy, zejména minerálů, jako je železo, mangan, jod, měď, zinek a selen, které jsou důležité pro krásu. Zinek i železo jsou silné vlasové esence, zatímco mangan je důležitý pro silné kosti a pojivovou tkáň. Jód v mořských řasách je zpracován štítnou žlázou, aby se stal hormonem štítné žlázy, který stimuluje produkci energie a růst vlasů a nehtů. 

krásy

Nutriční kvasinky

Nutriční kvasnice mohou být získanou chutí, ale s vědomím, že jsou baleny s vitamíny B-komplexu zpevňujícími kůži, 18 aminokyselin a impozantní řada minerálů jistě pomáhá při učení se milovat. Nutriční kvasinky jsou také kompletním proteinem. Posypeme některé z popcornu, který je nasáklý vzduchem, pro pikantní svačinu, která je skvělá pro vaši pokožku.

krásy

DOPORUČUJEME:Péče o pleť – 10 jednoduchých pravidel a vaše pleť bude zářit!

Jablečný ocet

Surový, nefiltrovaný, nepasterizovaný jablečný ocet může pomoci trávení stimulací žaludečních kyselin, podporou zdravého růstu střevní flóry a vyvážením pH. Je to potrava pro kůži, kterou mnozí přísahají pro dobré trávení. Pokud nejste připraveni pít lžíci přímo z láhve (nebo zředěnou v šálku vody), posypeme ji na saláty namísto vinaigrette.

krásy